O čom bude tento blog

Zdravím všetkých čitateľov. Aj tých náhodných :-).

Práve začínam pracovať na svojom novom súkromnom projekte UŽIZOČNOSTI. Uvedomila som si, koľko dobrých a užitočných vecí nás denne obklopuje a možno len veľmi málo sa o nich môžeme dozvedieť. Kým sa nás fakticky nejako priamo nedotknú, alebo sa o nich inak  nedozvieme, míňame ich v našich životoch bez povšimnutia.

Nie je to škoda?
Podľa mňa áno!

Rozhodla som sa preto užitočným veciam venovať kúsok svojej pozornosti navyše. Na tomto blogu. Neviem koľko ich bude (tých zmienených užitočných vecí), ani ako často budem písať. Ale chcem si na tomto virtuálnom miestečku zriadiť svoj osobný denník užitočností. Verím, že budem doňho načierať častejšie ako len pri písaní.
A možno...
Možno niekoho inšpirujem. Možno pomôžem v nejakom riešení, pomôžem k lepšiemu rozhodnutiu... V podstate, akákoľvek pozitívna vec z tohto blogu bude pre mňa zadosťučinením. Veď to isto poznáte - ten dobrý pocit, že niečo má svoj zmysel :-).

Ďalšia istá vec, ktorú v súvislosti s týmto blogom viem na isto je, že budem rada, ak mi pomôžete svojimi inšpiráciami. Naozaj. Ak Vás pri čítaní tohto blogu napadne niečo užitočné, určite si to nenechajte pre seba! Povedzte to svetu, kľudne aj na tomto blogu. Komentáre sú tu pre vás všetkých a ja budem rada, ak ich budete využívať :-). Budem ich čítať s úctou, s úctou k Vám a úctou ku každej užitočnosti, ktorá skrášľuje a zlepšuje náš život.

Takže do častého čítania a písania priatelia :-)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára