E - magazín pre lepšie zdravie

Poznáte to, bez práce nie sú koláče. S týmto tvrdením súhlasí asi väčšina z nás, pokiaľ sa to týka skutočnej práce a zisku z nej. Ale keď hovoríme o zdraví, nejeden zapochybuje. 

Naozaj neexistuje dobré zdravie bez "práce"?

Kým sme mladí a zdraví, nad týmto sa v skutočnosti vôbec nezamýšľame. Ťažíme z toho, že naše telo je dosť silné na to, aby bojovalo so všetkými zlými vplyvmi a udržalo si dobré zdravie. Občasné podknutie v podobe chrípky či inej choroby si nejak nepúšťame k telu.
Až keď začnú prvé problémy, začíname sa zamýšľať a zisťovať viac. Ako zdravie podporiť, udržať, navrátiť?

Keby sme začali oveľa skôr - pri prevencii, možno by............ Takéto myšlienky sú však často už 5 minút po hodine dvanástej. Keby sme si čo to "naštudovali" kým je čas a šanca niečo zmeniť, pravdepodobne by sme mali v oblasti zdravia lepší život.

Hlavne preto, že dnes je na internete dosť dostupných a užitočných informácií! Stačí trochu zaloviť vo vodách webstránok a určite sa niečo nájde. Rizikom však je (a to v prostredí anonymity internetu pomerne vysoké) dôverihodnosť zdrojov odborných informácií. Pravdaže, na internet si môže "zavesiť" ktokoľvek úplne čokoľvek, preto je na mieste čerpať z viacerých zdrojov, overovať jednotlivé fakty a tvrdenia, vyberať také zdroje informácií, ktoré sú overené ... Je toho viac.

Stále však najviac platí, že osobné odporúčanie je NO 1! Teda, ak niečo poznáte a máte overené, odporúčate to ďalej.

Ja mám pre vás dobrý zdroj čítaníčka o zdraví :-). Kliknite si do eMagazínu zdravohravo.sk a začítajte sa o tom, čo najviac ovplyvňuje naše zdravie, vnútornú rovnováhu pH, detoxikáciu a imunitu. :-)

Poznáte aj vy podobné stránky? Odporučte aj ostatným čitateľom v komentároch :-)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára