Súťaže sú super! Vyhrajte dovolenku snov!

Súťaže sú dobrým obohatením nášho života. Súťažíme radi, súťažíme často....... Veď vďaka týmto našim "charakteristikám" nás súťaže rôzneho typu a zamerania sprevádzajú už desaťročia našej histórie.

V novom svete internetu už stihli vzniknúť rôzne portály, ktoré súťaže organizujú alebo sústreďujú na jedno miesto. A tiež množstvo ďalších, ktorých síce primárnym zameraním nie sú súťaže - ale organizujú ich pre "spestrenie" a obohatenie svojho online obsahu.

Vo svete súťaží platí - čím lákavejšie hlavná cena - tým atraktívnejšia súťaž. Myslím, že je to veľmi opodstatnené tvrdenie, veď v súťažiach chceme hlavne získať niečo navyše - a čím je táto hodnota pre nás lákavejšia, tým skôr sa do súťaže zapojíme.
:-)


Súťaž o dovolenku pre dvoch

Len tak popri reči, nechceli by ste vyhrať dovolenku snov? Portál recenzie-hotelov.sk v spolupráci s CK Orex Travel organizujú skvelú súťaž o DOVOLENKU PRE DVOCH v 5* hotely (+ all inclusive) v Turecku .....a pozor - v termíne čo nevidieť : 28.9 - 5.10 2013 ......

Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto napíše v čase trvania súťaže - teda do 15. septembra 2013 recenziu na akékoľvek ubytovanie, ktoré využil na portály recenzie-hotelov.sk / Viac sa o súťaži môžete dozvedieť tu >>>

A dajte vedieť, keby ste náhodou vyhrali :-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára