Kolekcia - venčekové základy - urob si sám

Bytových dekorácií nikdy nie je dosť. Jednoducho chceme mať krásny domov, sezónnu zmenu, alebo len oživenie interiéru pre lepšiu atmosféru. Praktickým a lacným riešením sú "hand made" alebo doma robené venčeky - na rôzne spôsoby.

Techník je neúrekom - a pri troche vôle možno nájsť naozaj jednoduché postupy, ktoré sú časovo nenáročné. (Dokážem presedieť hodiny pozeraním rôznych tutoriálov na youtube) ... Mňa osobne často očaria tie najjednoduchšie a najlacnejšie riešenia, veľmi často z recyklovaných alebo prírodných materiálov ... a samozrejme postupov, ktoré využívajú materiály a komponenty bežne sa doma vyskytujúce :-).

Prvým krokom je mať základ venčeka, či dekorácie. Pravdaže, kreatívne obchody sú plné podkladov a základov - ale čo si budeme hovoriť. Na jednej strane stoja nejaké to euro ... a na strane druhej, kým ich nemáme doma, aj tak sú nám na nič. Hlavne, ak nás chytila tvoriaca múza TERAZ! Ak si ich teda vyrobíme sami, ušetríme a ešte môžeme získať naozaj originálny kúsok!

Inšpirujte sa mojou zbierkou nápadov, ktorú si zhromažďujem a priebežne rozširujem. Často sú k nim pripojené aj postupy krok-za-krokom, ktoré môžete využiť pre svoje kreatívne dizajny :-)
A keď budete mať trochu času, môžete mi do komentárov pridať link na vaše kreácie, rada sa inšpirujem tiež :-) .... Veselú, kreatívnu tvorbu venčekov!


Sledujte na Pintereste nástenku venčekové základy pinnera Martina.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára