Pet flaše - odpad alebo poklad?

Priznám sa, svojho času som aktívne hľadala spôsoby, ako recyklovať a znovapoužiť pet flaše, ktoré sme bežne kupovali. Dnes ich kupujeme už len sporadicky, ale stále sa čosi nájde. Takže postupne rozširujem moju zbierku techník, ako tento odpad využiť a premeniť ho na skutočný poklad.

Jedným z najnovších kúskov, ktorý som vyrobila je čarovný náhrdelník z ručne vyrobených "PET gorálkov", ručne vyrobenej retiazky a ručne vyrobeného prívesku. :-) Mám z neho skutočnú radosť :-) a verím, že radosť prinesie viacerým ľuďom...

Vložila som do tohto kúska ozajstný kus seba. Asi najviac ma bavila výroba prívesku. Tento postup som si vytvorila tak akosi prirodzene, spojením mojej lásky k šitiu/vyšívaniu a "novoobjavenej" techniky drôtikovania šperkov. Samotný motív sa zrodil z kreslenej predlohy ... a výsledok posúďte sami :-).

V mojom kreatívnom kútiku ležia ďalšie podobné kúsky, takže čoskoro vám ich ukážem aj na mojom blogu o užitočných veciach. Veď dobrých inšpirácií nikdy nie je dosť :-) ... minimálne pre mňa !

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára