SEDEM tipov na vianočné darčeky do domácnosti, ktoré naozaj potešia!

zdroj: https://pixabay.com
Tiež mávate problém vybrať skvelé vianočné darčeky do domácnosti alebo spoločný darček pre rodinku?

Takéto spoločné darčeky sú často podceňované. Azda preto, že keď vyberáme vianočný alebo iný darček, chceme myslieť na konkrétnu osobu.

Ale keď sa odhodláme vybrať do rodiny spoločný darček ( a k nemu už len menšie osobné pozornosti), môžeme zabiť jednou ranou viac múch !Konečná cena: Na darčeku môžeme aj ušetriť !

Konečná cena za darček na vianoce je podstatná. V tomto prípade si môžeme dovoliť trochu čarovať. Ak si to môžeme dovoliť, pomyslený rozpočet pre viac ľudí v rodine môžeme spojiť a kúpiť väčší dar. Alebo si môžeme dovoliť trochu ušetriť a celkový rozpočet trochu zúžiť oproti sume, ktorú by sme vyčlenili pre viacero osôb osobitne.

Čo darovať ? Možností je viacero

A výhodou môže byť aj samotný darček. Ak sa rozhodneme pre spoločný dar do rodiny, môžeme vyberať veci, ktoré potešia každý deň v roku. Môžeme sa poobzerať po veciach, ktoré spríjemňujú bývanie, uľahčujú udržiavanie domácnosti a podobne.
Áno, niekto zastáva názor, že "takéto praktické alebo užitočné" veci sa ako darčeky predsta nedávajú. Naozaj? Nechceli by ste niekedy dostať napríklad samochodný vysávač, ktorý by vás odbremenil od tej neobľúbenej činnosti ? Fakt nie?

Mojich sedem tipov na vianočné darčeky do domácnosti

Dobre, ak vás aj vysávač nezaujal, stále je dosť možností, čím potešiť rodinu. Tu je niekoľko mojich vysnívaných vecí :-)

1. Paraván do interiéru

Paraván Hometrade za  69,69€.  
Vynikajúca vec. Ak sa vyberá správne, dokáže vniesť neuveriteľný šmrnc do bytu, prakticky oddeliť priestory, vniesť farby a podobne.

Osobne sa mi páčia fotoparavány, ale pekné sú aj prírodné drevené, alebo elegantné biele.

Aj veľkostne je veľa možností. Menšie sú iba 3 dielne, tie väčšie môžu mať až 6 dielov, ktoré si môžete variabilne skladať podľa nálady.

Kedysi som mala predstavu o príšerne drahých paravánoch. Ale dnes sú cenovo dostupnejšie ako by ste možno mysleli.
Ak vás táto alternatíva zaujala, mrknite si túto ponuku paravánov >>>

Paraván Hometrade za  69,69€ nájdete tu.

2. Prístroj na fondue

Čo je krajšie ako spoločné trávenie voľného času a rodinné večery s čokoládou?
Ak sa na to pozrieme aj trochu prakticky, môže to byť výborný spôsob motivácie na ochutnávanie nových druhov ovocia. Ale vždy tu bude to kúzlo teplej čokolády, dobrej nálady a spoločného smiechu pri rozhovoroch.
Prístroje na fondue sú rôzne. Môžete si zvoliť špičkový luxus a prístroj s bohatou doplnkovou výbavou. Alebo môžete na trhu nájsť aj jednoduché a spoľahlivé prístroje pre bežné používanie za rozumnú cenu.
Na foto:

Tescoma GUSTITO čokoládové fondue pre 4 osoby / 19,80 €.3. Stojan na dáždnik


Neverili by ste, koľko nervov a upratovania vody ušetrí kvalitný stojan na dáždniky. A to nielen v kancelárii. Aj doma je to výborný pomocník, ktorý nezaberie veľa miesta.
Tento Stojan na dáždniky GC2484 Autronic  na foto, stojí 13,20€. 
Je elegantný, jednoduchý a super praktický :-)4. Nákupná taška na kolieskach

Tento rok ich kupujem niekoľko. Nie vždy je možné alebo vhodné ísť do obchodu autom. Ale prečo by sme vláčili nákupy v rukách?

Už dávno pradávno je predstava ženičky vracajúcej sa z práce s dvoma plnými nákupnými taškami v rukách prežitá. Nákupy sú rovnako veľké (niekedy väčšie) , ale my sa nemusíme trápiť nosením.
Taška na kolieskach je praktický a elegantný pomocník. A to nielen na nákupy do potravín. Bude obľúbencom aj pri cestovaní, piknikoch alebo výletoch.
Rôzne dizajny, veselé aj elegantné nájdete tu. 
Foto: Taška na kolieskach  Paris, sivá za 30,49€  je dostupná  onlinevtu. 

5. Nemý sluha alias domáci sluha

Super praktický pomocník pri odkladaní oblečenia, ktoré aktuálne nosíme do práce alebo von.

Doma si chceme dopriať pohodlie domáceho oblečenia, takže sa prezliekame z formálneho outfitu. A ten môžeme prakticky a šetrne uložiť na sluhu, aby sme mali všetko pekne pripravené, keď bude potrebné.

Hovorí sa, kto nemal - nepochopí a kto mal, nedá dopustiť :-) Nemých sluhov možno zohnať v najrôznejších prevedeniach, aby sa dali pekne zladiť s interiérom. Zvyčajne sú dostupné aj v rôznych veľkostiach.
Veľmi peknú a bohatú ponuku domácich sluhov majú online na dekorhome.sk, mrknite.

6. Aromalampa

Nemusí byť rodina rovno aromamaniakom, ale aromalampu využije aspoň pár krát do roka.
U nás sa zaručene vytiahne práve na sviatky, kedy si chceme dopriať niečo iné ako počas bežného roka. A tak vôňa vianoc je doslova na počakanie.
Ale vytiahnem ju vždy, keď niektorého z nás chytí nádcha alebo chrípková choroba. Vtedy vyparujeme eukalyptus alebo borovicu. Byt nádherne prevonia levanduľa alebo citrusové ovocie.
A tiež, aromalampu možno vybrať na tisíce rôznych dizajnov, komu sa čo páči alebo hodí do bytu.
Zaujímavý výber aromalámp nájdete v eshope homepoint.sk >>>


7. Masážne kreslo

Tento tip na rodinný darček nie je z radu - chcem, ale z radu MÁM :-). Máme doma a chválime. Užívame si masáže kedykoľvek nás napadne.

Model na foto, Masážne kreslo značky STILISTA® čierne, má navyše zabudované vyhrievanie, takže musí byť ešte pohodlnejšie ako naše doma. Začínam sa prudko zamýšľať, že by sme upgradovali :-). 
Vyjde síce na cca 260€, ale to pohodlie a rozmaznávanie sa rozhodne stojí za to :-).Inšpirovalo vás niečo ? Alebo máte ďalší nápad? Napíšte do komentárov :-)
Zatiaľ želám krásny deň a veľa nápadov na rodinné darčeky :-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára